Info järgmise Jonathan lao tellimuse kohta:

Järgmise tellimuse edastame tootjale lattu esmaspäeval, kaup jõuab meieni sama nädala kolmapäeva hilisõhtuks.

Kauba tagastamine

Kui veebipoest ostetud kaup ei sobi või ei vasta Ostja ootustele, on Ostjal õigus  taganeda sooritud ostust 14  kalendripäeva jooksul arvates toodete  

Ostjale üleandmisest. Lepingu taganemisest tuleb Müüjale saata tagastamisavaldus mille leiate siit, saates aadressile tagastused@lasteoutlet.ee


Lepingust taganemise puhul peab Ostja  Müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit:  Taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile tagastused@lasteoutlet.ee  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

 

Tagastatud kaubad palume saata Mustika Prisma pakiautomaati, kontaktnumber 56291793 

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Ostja pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt. 

Kauba tagastamisega seotud  kulud kannab kuni 10 €  ulatuses Ostja, välja arvatud juhul, kui üleantud kaup ei vasta tellitule.
Kui kauba tagastamise järgselt on toodete kogumaksumus väiksem kui 60.-, mis võimaldas tasuta kohaletoimetamist, arvestatakse toote maksumusest maha postikulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvule.
Kui kasutate tagastamiseks Smartposti tagastusteenust (tagastamine paki saabumisel saadud kapikoodiga) arvestame tagastuskuludeks 3.70 

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.