Crocs

06.01.2023
Crocs

    Mugavad jalanõud firmalt Crocs.

 

Kes meist poleks kandnud jalanõusid millel ilutseb CROCS logo. Kuid kas olete kuulnud millal loodi antud bränd või mis on see saladus, mis muudab need jalanõud nii mugavaks.

 CROCS asutati 2001 aastal Scott Semans, Lyndon Hanson ja George Boedecker Jr. poolt

Colorados. Esimesi CROCS-i toodetud jalanõusid esitleti 2002 aastal Fort Lauderdale-i paatide näitusel. Põhjus miks valiti veesõidukitega seotud sündmus oli see, et CROCS soovis jalanõusid toota veesõidukites kasutamiseks. Jalanõud olid valmistatud veekindlast materjalist, omasid head haarduvust veesõidukite teki materjalidega, neid oli jalast lihtne võtta ja jalga panna ning tänu avadele jalanõudes vältisid jalgade higistamist. Kuni 2018 aastani olid jalanõud valmistatud umbse pooriga vahtmaterjalist nimetusega Croslite. 2018 asendati antud materjal parendatud materjaliga mis on 25% kergem ja 40% pehmem, tagades siiski piisava toe jalgadele. Just antud materjal ongi see, mis muudab need jalanõud sedavõrd mugavaks. Olles elastne, võtab jalanõu sisepind jalaga sama kuju, tagades sellega maksimaalse mugavuse. Kuna CROCS-i toodetud jalanõud on mõeldud kasutamiseks nii veesõidukites kui ka maismaal, siis sai firma logoks krokodill. Miks Krokodill? Sest ka krokodill elab nii vees kui maismaal.

 Kas teadsid huvitavat fakti, nii kõige pisemas CROCSI-s paaris  kui ka kõige suuremas jalanõude paaris on alati 13 auku mis tagavad piisava õhuvahetuse jalanõus.

Crocs on müünud alates oma esimesest paarist kuni tänaseni, üle 720 miljon jalanõu.

Ole ka sina üks nendest sadadest miljonitest õnnelikest kasutajatest ja osta omele CROCS-id-