Jonathan

08.01.2023
Jonathan

Jonathan laste riided Soomest.

Jonathan on asutatud 1982 aastal Soomes. Brändi Jonathan pakutav riiete valik, keskendub õues kantavatele ning lastele mõeldud riiete tootmisele ja turustamisele. Nagu kõik innovatiivsed ettevõtted ja eriti Skandinaavias tegutsevad ettevõtted, nii ka Jonathan, keskendub jätkusuutlike materjalide ja tootmisviiside propageerimisele ning kasutamisele. Üha enam otsitakse ka võimalusi kõikide kasutatud materjalide uuesti kasutamiseks kas kangaste või muude materjalide toorainena. Sellega väheneb surve keskkonnale ja seeläbi ka inimeste heaolule.

 Õues kasutatavate riiete tootmisele ja turustamisele on keskendutud just seepärast, et suunata lapsi tegutsema värskesse õhku/loodusesse. Sellega tagame meie laste suurema füüsilise aktiivsus ning seeläbi parem füüsilise ja vaimse tervise.

 Ükski mäng ei jää õues mängimata halva ilma tõttu kui Teie laps kannab Jonathani brändi riideid.

 Brändi püüdlus riiete valmistamisel on – tagatud füsioloogiline õhu vahetus, riiete kandjal. Seega väliskeskkonnast tulev vesi ja mustus püsigu riietest väljaspool, kehalt eralduv niiskus pääsegu kangast läbi väliskeskkonda. Selliste materjalide ja tehnoloogiate kasutamine rõivaste tootmisel tagab kandjale mugava enesetunde ja riiete kuiva sisepinna. Kuivad riided aga väldivad külmetumist.

 Jonathan kaubamärki kandvad lastele mõeldud riided on vastupidavatest materjalidest ning mugavad kanda. Iga laps leiab omale sobivad riided Jonathani kollektsioonidest. Selle kaubamärgi riided on tuntud oma värvide küllasuse ning põhjamaise disaini poolest. Kõik materjalid mida kasutatakse riiete tootmisel on ohutud lapse tervisele ja saanud ka vastavasisulise heakskiidu, EU turvalisuse standardite täitmist jälgivate ametkondade käest.      Lisaks kasutatud materjalide ohutusele Teie lapse tervisele, pöörab Jonathan erilist tähelepanu ka füüsilisele turvalisusele. Seepärast on riietel kapuuts alati eemaldatav, puuduvad rippuvad nöörid, paelad. Riietele on alati lisatud helkurdetaile et Teie laps oleks märgatav pimedas kui lisa helkur on ununenud või suures mänguhoos kaduma läinud.

 Kõik ikka selleks et tagada Teie lapse turvalisus ja heaolu.

 Jonathan brändile on väljastatud „Design From Finland“ märgis, mis kinnitab toote vastavust Soomes kehtivatele kvaliteedi ja ohutus standarditele.