Kuling

09.01.2023
Kuling

Kuling kvaliteetsed laste riided Rootsist

 

Kuling kaubamärk kätkeb endas 21 sajandi tehnilisi võimalusi, rootsi disaini ning kvaliteeti. Brändi nimi Kuling tähendab eesti keeles - tugev tuul.
 Bränd „viib“ meid rännakule loodusesse. Olgu siis rännaku sihtkohaks jalutuskäik metsiku järve ääres, mägedes turnimine, laanes seiklemine või tormisel rannikul lainete vaatamine.    Selleks, et nautida looduse ilu ja tunda looduses viibimisest rõõmu, vajab Teie laps kvaliteetseid riideid. Kuling on oma eesmärgiks võtnud kvaliteetsete ja esteetilist naudingut pakkuvate riiete tootmise lastele vanuses 0 – 12 aastat.

Riidete tootmisel on peetud silmas kõrget kvaliteeti ja kaasaegseid tehnoloogilisi uuendusi rõivatööstuses. Selle filosoofia järgmine, annab võimaluse toota riideid mis muudavad Teie lapsele looduses viibimine ja selle uurimise komfortseks.  

 Selleks et väikesed detektiivid ja matkasellid ennast looduses mugavalt tunneks, kuuluvad Kulingu valikusse: ilusate mustritega vihmariideid, pehmetes toonides ja lilleliste mustritega parkad, mütsid, kindad ja jalanõud. Skandinaavia disaineritele kohaselt on toodetes visuaal hoitud minimalistlik. 

 Värvid on valitud pastelsed, näiteks: „Tulika“ kollane, „Daalia“ roosa või siis „Mandli“ roheline. Mustrite valikul on inspireerijaks loodus, lähtutakse meid ümbritseva looduse loodud „kunstiteostest“. Olgu siis selleks leopardi kaunis musteriline karv, lilli täis aas või hoopis väle orav.
Kuling kaubamärgi riided, toovad Skandinaavia „puudutuse“ Teie lapse garderoobi.
 Materjalide valikul lähtub Kuling võimalikult ökoloogiliste tootmisviisidega toodetud materjalide kasutamisest ning materjalide töötlemisel kasutatavate ainete ohutusest keskkonnale ja lastele. Kampsunid ja alus-riided on valmistatud pehmest meriino villast, vihmariided on tehtud taaskasutatud joogipudelite plastist saadud materjalist. Vihmariiete valmistamisel kasutatud materjalid on vett hülgavad ning on lisaks ka mustust hülgava pinnakattega kaetud. See aitab vähendada riiete pesemise vajadust mis omakorda aitab säästa energiat ning vähendab pesuvahenditest tingitud koormust keskkonnale.

 Hoides keskkonda hoiame me ennast ja meie lapsi!