Blogi

Jonathan 2023 kevade kollektsioon!

25.01.2023
Jonathan 2023 kevade kollektsioon!
JAH - kevad on tõesti tulemas ja peagi siin :). Kes mesit poleks juba tundnud esimesi soojasid päiksekiiri oma põski paitamas. 
Ainult pisut veel tuleb olla kannatlik.
Selle kevade Jonathani kollektsiooni iseloomustab värviküllus ja mustritega mängimine. Mustrites tunned ära savannides elavaid 
linde ja loomi, merineitsi ja imearmsa panda. Riided vastavad nagu ikka Jonathani kaubamärki kandva toodangu puhul, kõrgetele
Soomes kehtivatele kvaliteedi ja ohutus standartitele. Materjalid on kvaliteetsed ning nende tootmisel on peetud silmas meid ümbritseva
looduskeskkonna säästmist. Kasutatud pinnakatted kangastel on ohutud teie lapse tervisele. Vaata meie E - poe valikut ja leia enda
laposele
sobivad riided algavaks kevadeks.

Lugupidamisega

Lasteoutlet meeskond :)
 

Kuling

09.01.2023
Kuling

Kuling kvaliteetsed laste riided Rootsist

 

Kuling kaubamärk kätkeb endas 21 sajandi tehnilisi võimalusi, rootsi disaini ning kvaliteeti. Brändi nimi Kuling tähendab eesti keeles - tugev tuul.
 Bränd „viib“ meid rännakule loodusesse. Olgu siis rännaku sihtkohaks jalutuskäik metsiku järve ääres, mägedes turnimine, laanes seiklemine või tormisel rannikul lainete vaatamine.    Selleks, et nautida looduse ilu ja tunda looduses viibimisest rõõmu, vajab Teie laps kvaliteetseid riideid. Kuling on oma eesmärgiks võtnud kvaliteetsete ja esteetilist naudingut pakkuvate riiete tootmise lastele vanuses 0 – 12 aastat.

Riidete tootmisel on peetud silmas kõrget kvaliteeti ja kaasaegseid tehnoloogilisi uuendusi rõivatööstuses. Selle filosoofia järgmine, annab võimaluse toota riideid mis muudavad Teie lapsele looduses viibimine ja selle uurimise komfortseks.  

 Selleks et väikesed detektiivid ja matkasellid ennast looduses mugavalt tunneks, kuuluvad Kulingu valikusse: ilusate mustritega vihmariideid, pehmetes toonides ja lilleliste mustritega parkad, mütsid, kindad ja jalanõud. Skandinaavia disaineritele kohaselt on toodetes visuaal hoitud minimalistlik. 

 Värvid on valitud pastelsed, näiteks: „Tulika“ kollane, „Daalia“ roosa või siis „Mandli“ roheline. Mustrite valikul on inspireerijaks loodus, lähtutakse meid ümbritseva looduse loodud „kunstiteostest“. Olgu siis selleks leopardi kaunis musteriline karv, lilli täis aas või hoopis väle orav.
Kuling kaubamärgi riided, toovad Skandinaavia „puudutuse“ Teie lapse garderoobi.
 Materjalide valikul lähtub Kuling võimalikult ökoloogiliste tootmisviisidega toodetud materjalide kasutamisest ning materjalide töötlemisel kasutatavate ainete ohutusest keskkonnale ja lastele. Kampsunid ja alus-riided on valmistatud pehmest meriino villast, vihmariided on tehtud taaskasutatud joogipudelite plastist saadud materjalist. Vihmariiete valmistamisel kasutatud materjalid on vett hülgavad ning on lisaks ka mustust hülgava pinnakattega kaetud. See aitab vähendada riiete pesemise vajadust mis omakorda aitab säästa energiat ning vähendab pesuvahenditest tingitud koormust keskkonnale.

 Hoides keskkonda hoiame me ennast ja meie lapsi!

Jonathan

08.01.2023
Jonathan

Jonathan laste riided Soomest.

Jonathan on asutatud 1982 aastal Soomes. Brändi Jonathan pakutav riiete valik, keskendub õues kantavatele ning lastele mõeldud riiete tootmisele ja turustamisele. Nagu kõik innovatiivsed ettevõtted ja eriti Skandinaavias tegutsevad ettevõtted, nii ka Jonathan, keskendub jätkusuutlike materjalide ja tootmisviiside propageerimisele ning kasutamisele. Üha enam otsitakse ka võimalusi kõikide kasutatud materjalide uuesti kasutamiseks kas kangaste või muude materjalide toorainena. Sellega väheneb surve keskkonnale ja seeläbi ka inimeste heaolule.

 Õues kasutatavate riiete tootmisele ja turustamisele on keskendutud just seepärast, et suunata lapsi tegutsema värskesse õhku/loodusesse. Sellega tagame meie laste suurema füüsilise aktiivsus ning seeläbi parem füüsilise ja vaimse tervise.

 Ükski mäng ei jää õues mängimata halva ilma tõttu kui Teie laps kannab Jonathani brändi riideid.

 Brändi püüdlus riiete valmistamisel on – tagatud füsioloogiline õhu vahetus, riiete kandjal. Seega väliskeskkonnast tulev vesi ja mustus püsigu riietest väljaspool, kehalt eralduv niiskus pääsegu kangast läbi väliskeskkonda. Selliste materjalide ja tehnoloogiate kasutamine rõivaste tootmisel tagab kandjale mugava enesetunde ja riiete kuiva sisepinna. Kuivad riided aga väldivad külmetumist.

 Jonathan kaubamärki kandvad lastele mõeldud riided on vastupidavatest materjalidest ning mugavad kanda. Iga laps leiab omale sobivad riided Jonathani kollektsioonidest. Selle kaubamärgi riided on tuntud oma värvide küllasuse ning põhjamaise disaini poolest. Kõik materjalid mida kasutatakse riiete tootmisel on ohutud lapse tervisele ja saanud ka vastavasisulise heakskiidu, EU turvalisuse standardite täitmist jälgivate ametkondade käest.      Lisaks kasutatud materjalide ohutusele Teie lapse tervisele, pöörab Jonathan erilist tähelepanu ka füüsilisele turvalisusele. Seepärast on riietel kapuuts alati eemaldatav, puuduvad rippuvad nöörid, paelad. Riietele on alati lisatud helkurdetaile et Teie laps oleks märgatav pimedas kui lisa helkur on ununenud või suures mänguhoos kaduma läinud.

 Kõik ikka selleks et tagada Teie lapse turvalisus ja heaolu.

 Jonathan brändile on väljastatud „Design From Finland“ märgis, mis kinnitab toote vastavust Soomes kehtivatele kvaliteedi ja ohutus standarditele.

Crocs

06.01.2023
Crocs

    Mugavad jalanõud firmalt Crocs.

 

Kes meist poleks kandnud jalanõusid millel ilutseb CROCS logo. Kuid kas olete kuulnud millal loodi antud bränd või mis on see saladus, mis muudab need jalanõud nii mugavaks.

 CROCS asutati 2001 aastal Scott Semans, Lyndon Hanson ja George Boedecker Jr. poolt

Colorados. Esimesi CROCS-i toodetud jalanõusid esitleti 2002 aastal Fort Lauderdale-i paatide näitusel. Põhjus miks valiti veesõidukitega seotud sündmus oli see, et CROCS soovis jalanõusid toota veesõidukites kasutamiseks. Jalanõud olid valmistatud veekindlast materjalist, omasid head haarduvust veesõidukite teki materjalidega, neid oli jalast lihtne võtta ja jalga panna ning tänu avadele jalanõudes vältisid jalgade higistamist. Kuni 2018 aastani olid jalanõud valmistatud umbse pooriga vahtmaterjalist nimetusega Croslite. 2018 asendati antud materjal parendatud materjaliga mis on 25% kergem ja 40% pehmem, tagades siiski piisava toe jalgadele. Just antud materjal ongi see, mis muudab need jalanõud sedavõrd mugavaks. Olles elastne, võtab jalanõu sisepind jalaga sama kuju, tagades sellega maksimaalse mugavuse. Kuna CROCS-i toodetud jalanõud on mõeldud kasutamiseks nii veesõidukites kui ka maismaal, siis sai firma logoks krokodill. Miks Krokodill? Sest ka krokodill elab nii vees kui maismaal.

 Kas teadsid huvitavat fakti, nii kõige pisemas CROCSI-s paaris  kui ka kõige suuremas jalanõude paaris on alati 13 auku mis tagavad piisava õhuvahetuse jalanõus.

Crocs on müünud alates oma esimesest paarist kuni tänaseni, üle 720 miljon jalanõu.

Ole ka sina üks nendest sadadest miljonitest õnnelikest kasutajatest ja osta omele CROCS-id-

Reima

05.01.2023
Reima

Reima – kvaliteetsed laste riided Soomest.

Reima omab üle 75 aasta kogemust rõivaste disainimisel ja tootmisel.  All lühike ülevaade Reima ajaloost.
 Asutati ettevõte 1944 aastal väikeses Soome linnas Kankaanpääl. Kuna peale sõda oli puudus materjalidest, tuli leida lahendus tooraine puuduse leevendamiseks. Lahenduseks osutus mõte, kasutada ära sõdurite talvevorme mida oli peale sõda piisavalt ladudes. Reima kasutas talvevormidest saadud kangast algselt naiste tööriiete tootmiseks, hiljem kasutati vanu sõjaväelaste vorme ka meeste ja laste riiete toomiseks vajaliku materjali saamiseks.    Ajapikku kandus fookus üha enam lastele mõeldud riiete tootmisele.

 1950 aastatel võeti kasutusele elastsemad materjalid toodangu valmistamisel ja ühe esimese lastele rõivaid tootva firmana alustati oma toodangu reklaamimist ka soome televisioonis.
 1960 aastal laienes Reima, toodangut müüdi üha enam ka teistesse riikidesse. Aktiivselt tegeles Reima ka uute materjalide arendamisega ja tootmises kasutamisega.  60-ndatel võeti kasutusele riiete valmistamisel materjal „Enstex“. Selle materjali eelis varasemalt kasutatud materjalide ees, oli oluliselt suurem veekindlus ja vastupidavus.

1970 aastatel arendati/katsetati uut kangast. Selle tulemusena sündis kangas mida kasutatakse väga madalates temperatuurides kantavate rõivaste toomisel.
1980 aastatel alustati Reima toodete müüki Nõukogude liitu, tänu millele kasvasid mahud märgatavalt

1990 aastal ühines Reima rõivabrändiga Tutta ja hiljem omandati ka kaubamärk Lassie.  Ka sellel perioodil jätkus intensiivne tootearendus, et leida lahendus hingavate kuid samas tuult ning vett tõrjuvad materjale tootmiseks.  Nii sündis materjal Reimatec ning Reimatec kollektsioon. Reimatec – vastupidava pinnakattega ja jätkusuutliku tehnoloogiaga toodetud materjal sai peagi kvaliteetsete õueriiete materjali sünonüümiks.

2004 esitleti esimest Reima kaubamärki kandvate jalanõude kollektsiooni. Samal aastal loobus Reima lõplikult täiskasvanutele riiete valmistamisest ning keskendus edaspidi riiete toomisel lastele, vanuses 0 – 12 aastat

2016 esitleti ReimaGO kontseptsiooni. Selle kollektsiooni riided olid varustatud sensoritega mis läbi äpi võimaldasid jälgisid lapse kehalist aktiivsust ning kannustasid lapsi rohkem liikuma. Samal aastal osteti ka Soome start-up ettevõte Baby Box.

2020 andis Reima lubaduse keskenduda ainult jätkusuutlikuse põhimõttel toodetavate materjalide ja tehnoloogiate kasutamisele ning arendamisele. Tagades seeläbi paremad riided meie lastele ja  puhtama keskkonna tulevikuks.

 Ostes Reima kaubamärki kandvad riided, võite olla kindlad, et Teie laps tunneb ennast nendes mugavalt iga ilmaga. Reima innovaatilised uuendused on pälvinud ka rahvusvahelisi auhindu.

 

Reimatec -       Pinnakate mis tagab kanga suurema ilmastikukindluse ja vastupidavuse. Pinnakate on lapse tervisele ohutu.

XylitolCool -    Kangas millest valmistatakse riided kandmiseks palavatel suvepäevadel. Spetsiaalne pinnakate on              

                         valmistatud xylitolist, mida saadakse taimedest ning mis on lapse tervisele ohutud. Kanga jahutavad

                         omaduste säilimine tagatakse ka peale 20 pesukorda.

AntiBite  -         Biolagunev pinnakate riietel mis hoiab eemal teie lapsest, sääsed, puugid, herilased ja mesilased.                                                

                         Pinnakate on ohutu ja kiidetud heaks nii WHO kui EPA poolt.

Taaskasutus -  Reima riided märkega 100% taaskasutatav on valmistatud monomaterjalist. Ehk ühte tüüpi kiuga kangast.

                         Antud materjalist riideid on võimalik 100% ulatuses taaskasutada, muutes vanad rõivad polümeer toormeks

                         uute rõivaste valmistamiseks.